RSS

RESİM YÜKLE KAZAN

30 Ara
İnternetten para kazanmak için  birçok yöntem var. Bunlardan birisi de çektiğiniz resimleri satarak para kazanmak. Çektikleri resimleri resim sitelerine yükleyerek ya da gazete ve dergilerin internet sitelerine satarak para kazanan birçok insan var. İnternette orjinal resimler ve fotoğraflar bulmak çoğu zaman mesele. Pazar çok geniş ve giderek büyüyor, orjinal fotoğraf ve resimlere olan talep her geçen gün artıyor.
İşte bu noktada yeni çıkan bir üründen, daha doğrusu bir projeden bahsetmek istiyorum, ‘ Resimle kazanma projesi

affiliate program

Resimle kazanma projesi, elinizde bulunan orjinal resim veya fotoğraflarınızdan ya da çekeceğiniz yeni resimlerinizden nasıl para kazanacağınızı öğreneceğiniz bir eğitim kitidir. Fotoğraf ya da resim satarak para kazanmak pek bilinmeyen bir yöntem. Bir fotoğraf makinanız varsa ve çektiğiniz resimleri satarak paraya çevirmek istiyorsanız, resimle kazanma projesi kapsamında bu işi tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.
Resimle kazanma projesi eğitim kiti 4 ana rehberden oluşmakta;

1 resimle para kazanma rehberi

Bu rehberde resimle para kazanma hakkında, sistemin işleyişi ile ilgili detaylı bilgi verilmekte. İnternette ne tür resimlere talep var ve resimlerinizi nerelerde satabilirsiniz gibi bilgiler mevcut.

2 dijital resim rehberi

Dijital resim rehberinde, dijital fotoğraf makinası ve hafıza kartı alırken nelere dikkat etmelisiniz, dijital fotoğraf ve resim sanatı hakkında teknik bilgiler, gibi temel bilgileri ve önemli ipuçlarını bulabilirsiniz.
3 Para kazanma temel egitimi
Resim satmak için nasıl bir altyapı oluşturacağınızı ve resim sitelerine kayıt ve ödemelerinizi alma yöntemlerini bu rehberde bulacaksınız. Konuya ilişkin yasal kurallar, çekeceğiniz resimlerin kalite standartları ile ilgili bilgiler de bu rehberde.
4 Profesyonel photoshop eğitimi

 projesi kapsamında verilen eğitimlerden birisi de profesyonel photoshop eğitimi. Bu rehber de, çektiğiniz resimleri photoshop ile nasıl profesyonelce düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Yine konuya ilişkin teknik terimler ve açıklamaları bu rehberde.  hemen al
Bu eğitim seti ile;
  • Birkaç resimle dahi, muntazam olarak  aylık gelir elde etmeyi,
  • İnternette resim satmak ile alakalı tüm teknik konuları ve temel bilgileri,
  • Türkçe resim sitelerinin adreslerini,
  • İngilizce ve Almanca resim sitelerinin adreslerini öğrenebilirsiniz.
İnternette resim satarak para kazanmayı anlatan bu ürünün 30 günlük para iade garantisi de mevcut. Eğer 30 gün içerisinde üründen memnun kalmazsanız paranız iade ediliyor.
Dünyada oldukça yaygın, ancak ülkemizde pek bilinmeyen ve sadece küçük bir kesimin kazanç kapısı durumunda olan bu kazanç modeli ile internetten para kazanmak isterseniz daha detaylı bilgi burdan           
Reklamlar
 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

 
%d blogcu bunu beğendi: